Фолк Мода

Фолк Мода

Торгова марка Фолк Мода – це український виробник патріотичного одягу. Бренд зареєстрований у 2012 році у Львові, а виробництво розпочалось із однієї вишивальної машини, таланту та бажання працювати.

Засновниками української компанії є Максим Туганов та Петро Скірчук. Сьогодні – це прогресивна компанія, чия продукція є популярною і поширеною не тільки по всій території України, але і за кордоном.

Оптовий виробник етно-одягу Фолк Мода

«Фолк Мода» пропонує як оригінальне повсякденне вбрання, так і таке, в якому Ви будете «на висоті» на будь-якому святі. Асортимент бренду представлений чоловічими, жіночими та дитячими вишитими сорочками, футболками та шкарпетками; футболками, світшотами (кофтами з довгим рукавом), худі (кофтами з капюшоном) з українською символікою та сукнями із вишивкою. «Фолк Мода» постійно оновлює колекції та розробляє нові, стильні українські вбрання.

Дизайнери – справжні професіонали, молоді та перспективні, кожен із своїм особливим баченням та ідеями. Завдяки хисту, бажанню працювати, розвиватись та вдосконалюватись фірма щодня росте та досягає поставлених цілей.

Вся продукція, без перебільшення, має високу якість та відповідає трендам. Фолк Мода не економить на матеріалах (тканині, нитках, фурнітурі), адже це один із головних чинників, що визначає добротність виробів. Компанія є дистриб'ютором швейних та вишивальних ниток «Аманда». Весь одяг виготовляється з натуральних безпечних матеріалів, які не шкодять навіть малечі.

Де придбати одяг від Фолк Мода

Головний офіс та виробництво компанії Фолк Мода знаходиться у Львові. Купити товар можна напряму у виробника Фолк Мода. Адреса сайту и контакті виробника ви можете знайти нижче.

Фолк мода бренд, який наочно демонструє, що українське – це модно.

  • +38 097 296-73-92; +38 063 311-58-82
  • info@folkmoda.net
  • https://folkmoda.net

Оставить комментарий

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
ДРУГИЕ КОМПАНИИ
AJIOTAJE
Подробнее
ALDi Di
Подробнее
ARTJ
Подробнее